X. VALENTÍNSKY GYMNAZIÁLNY PLES


Ples (1).jpg
Ples (102).jpg
Ples (111).jpg
Ples (12).jpg
Ples (131).jpg
Ples (144).jpg
Ples (147).jpg
Ples (149).jpg
Ples (160).jpg
Ples (171).jpg
Ples (184).jpg
Ples (191).jpg
Ples (193).jpg
Ples (20).jpg
Ples (208).jpg
Ples (221).jpg
Ples (226).jpg
Ples (228).jpg
Ples (249).jpg
Ples (27).jpg
Ples (28).jpg
Ples (32).jpg
Ples (4).jpg
Ples (40).jpg
Ples (41).jpg
Ples (44).jpg
Ples (48).jpg
Ples (69).jpg
Ples (73).jpg
Ples (75).jpg
Ples (77).jpg
Ples (93).jpg
Ples (95).jpg
Valentin_007.jpg
Valentin_008.jpg
Valentin_011.jpg

Gymnázium plesalo už po desiaty raz

Ako to už býva na našom gymnáziu zvykom, niesol sa aj tohtoročný sviatok svätého Valentína v slávnostnom duchu. Už po desiaty raz mali študenti možnosť zúčastniť sa na Gymnaziálnom plese, ktorý tradične organizovali žiaci septimy. Tejto úlohy sa zhostili s veľkým nadšením a prípravám venovali niekoľko mesiacov, aby sa mohli 13.2.2009 stretnúť žiaci, učitelia, rodičia a priatelia školy v Estrádnej sále Domu kultúry v Seredi a dobre sa zabaviť .
Slávnostné otvorenie polonézou a príhovorom triednej profesorky Septimy, Mgr. Marianny Krčmárikovej, bolo iba začiatkom skvelého večera plného tanca, zábavy a kultúrnych zážitkov. Úvodné vystúpenie tanečnej skupiny Maxim, spevácky výkon terciánky Nikoly Ďurišovej a sprievodné slovo Frenciena Bauera a Katky Jašekovej si vyslúžili od publika veľký potlesk a navodili príjemnú atmosféru, ktorú počas celého večera udržiavali tanečné kolá, v ktorých si prišli na svoje milovníci klasickej, ľudovej, ale aj modernej hudby. Seredskí gymnazisti v sebe nezapreli výborných tanečníkov a okamžite zaplnili parket. Zábava pokračovala aj po večeri a keďže Gymnaziálny ples oslavoval okrúhle jubileum, na programe bolo aj zopár prekvapení. Krátko pred polnocou zožala obrovský úspech barmanská a ohňová show Tonyho Bauera a po nej prišla na rad dlhoočakávaná tombola s množstvom zaujímavých cien. No hlavným prekvapením večera bol polnočný koncert Barbory Balúchovej a kapely Red Rose.
Úroveň Gymnaziálneho plesu rastie každým rokom a aj tohtoročný zostal verný svojej povesti. Zábava trvajúca do skorých ranných hodín hovorila jasnou rečou a veľmi radi sme ukázali, že aj študenti gymnázia dokážu zorganizovať úžasnú akciu, akou tohtoročný ples nepochybne bol.

komentár: Katarína Filová, Septima

V prípade záujmu o ďalšie fotografie z plesu, obráťte sa na Danku Noskovú
foto by: Danka Nosková www.creative-photo.sk