X. VALENTÍNSKY GYMNAZIÁLNY PLES

Valentin_007.jpg
Valentin_008.jpg
Valentin_011.jpg

Gymnázium plesalo už po desiaty raz

Ako to už býva na našom gymnáziu zvykom, niesol sa aj tohtoročný sviatok svätého Valentína v slávnostnom duchu. Už po desiaty raz mali študenti možnosť zúčastniť sa na Gymnaziálnom plese, ktorý tradične organizovali žiaci septimy. Tejto úlohy sa zhostili s veľkým nadšením a prípravám venovali niekoľko mesiacov, aby sa mohli 13.2.2009 stretnúť žiaci, učitelia, rodičia a priatelia školy v Estrádnej sále Domu kultúry v Seredi a dobre sa zabaviť .
Slávnostné otvorenie polonézou a príhovorom triednej profesorky Septimy, Mgr. Marianny Krčmárikovej, bolo iba začiatkom skvelého večera plného tanca, zábavy a kultúrnych zážitkov. Úvodné vystúpenie tanečnej skupiny Maxim, spevácky výkon terciánky Nikoly Ďurišovej a sprievodné slovo Frenciena Bauera a Katky Jašekovej si vyslúžili od publika veľký potlesk a navodili príjemnú atmosféru, ktorú počas celého večera udržiavali tanečné kolá, v ktorých si prišli na svoje milovníci klasickej, ľudovej, ale aj modernej hudby. Seredskí gymnazisti v sebe nezapreli výborných tanečníkov a okamžite zaplnili parket. Zábava pokračovala aj po večeri a keďže Gymnaziálny ples oslavoval okrúhle jubileum, na programe bolo aj zopár prekvapení. Krátko pred polnocou zožala obrovský úspech barmanská a ohňová show Tonyho Bauera a po nej prišla na rad dlhoočakávaná tombola s množstvom zaujímavých cien. No hlavným prekvapením večera bol polnočný koncert Barbory Balúchovej a kapely Red Rose.
Úroveň Gymnaziálneho plesu rastie každým rokom a aj tohtoročný zostal verný svojej povesti. Zábava trvajúca do skorých ranných hodín hovorila jasnou rečou a veľmi radi sme ukázali, že aj študenti gymnázia dokážu zorganizovať úžasnú akciu, akou tohtoročný ples nepochybne bol.

komentár: Katarína Filová, Septima

V prípade záujmu o ďalšie fotografie z plesu, obráťte sa na Danku Noskovú
foto by: Danka Nosková www.creative-photo.sk