Lyžiarsky výcvikový kurz - Krahule

foto7.JPG
foto8.JPG
foto9.JPG

Aj tento školský rok sa študenti III.C, I. A, I.B a VI.C zúčastnili lyžiarskeho výcvikového kurzu na Krahuliach, v dňoch 28. 2. – 5. 3. 2011. Počasie nám prialo, celý týždeň sa na nás usmievalo slniečko, takže popri lyžovaní sme chytali aj bronz. Zo 65 účastníkov boli dve družstvá začiatočníkov, ktorí vo výcviku veľmi úspešne napredovali a ku koncu LVK zvládli zlyžovať aj ten najstrmší svah na Krahuliach. Tí pokročilí sa zase pod vedením svojich inštruktorov zdokanalili v lyžovaní. Neodpustili sme si aj vychádzku do „Stredu Európy“, ktorý je vzdialený asi 2,5 km od Ski centra na Krahuliach /foto/. Pobyt na Krahuliach spojený s lyžiarskym výcvikom sa nám vydaril, určite viacerí zo študentov sa radi vrátia do tohto príjemného lyžiarskeho strediska.
Mgr. Ľ. Faktorová, vedúca LVK